בעז לוי

בעלים ומנהל הארגון

בעוז לוי

בעז איש חינוך בהכשרתו ונשמתו, בעל תואר שני במנהל החינוך. עבורו פלורליזם, שילוב החריג ואהבת אדם הם דרך חיים לתוכה גדל מילדות. זיכרונות וחוויות ממעונות לאנשים עם צרכים מיוחדים אותם הפעילו הוריו שזורים לאורך כל ילדותו. 
במהלך השנים מילא בעז מספר תפקידים בהם ריכוז מערך החינוך והפנאי של בית "בית בר דרור" ובהמשך ניהל אותו מספר שנים, הקים את מערך הדיור בקהילה בית אי"ל, על שם אביו איזק לוי, לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ועל הרצף האוטיסטי. כיום מנהל את חברת בר דרור וממשיך להקים, להפעיל ולפתח מסגרות לרווחת אנשים עם צרכים מיוחדים מהאוכלוסיות השונות.
בעז נשוי ליעל ואבא ליונתן, אלה ודריה. בשעות הפנאי אוהב לעסוק בספורט ובמיוחד בגלישת רוח ושחייה. 
"כמי שגדל כל חייו לצד אנשים בעלי צרכים מיוחדים אני מאמין כי בית לחיים נוצר קודם כל ע"י הדייירים, בסיוע הצוות המקצועי ובמעורבות מלאה של המשפחה. עבורי ניהול הארגון הוא מעבר למקום עבודה, זהו יישום חזונם של הורי ושליחות אישית כגורם מאחד ומחזק בקהילה בה אנו פועלים". 

עמליה לוי

בעלים ומנהלת כספים

amalia

אשת חינוך, מייסדת ועמוד התווך אשר מזה ארבעה עשורים מקימה, מפעילה, מפתחת ויוזמת עשייה למען אנשים בעלי צרכים מיוחדים. ממקימי ועד המעונות הפרטיים, אשר עד היום פעילה מרכזית ומשפיעה בו. תרומתה לקידום השירותים למען אנשים בעלי צרכים מיוחדים ניכרת בקנה מידה ארצי.
יחד עם איזק בעלה, הקימה את בית בר דרור ולאחר פטירתו ניהלה אותו.
אמא וסבתא גאה לילדיה ונכדיה. חוטאת בברידג', אוהבת לגלות תרבויות עולם ולבלות עם השבט הפרטי שלה.

רקפת בנתור שטרר

רכזת מקצועית

rakefet

 אשת חינוך מיוחד בעלת תואר שני במנהל החינוך. לאורך שנים ניהלה מסגרות פנאי, תעסוקה ודיור לאנשים עם צרכים מיוחדים וכיום משמשת רכזת מקצועית של הארגון. רקפת, ניר ושני ילדיהם אוהבים להיות בבית ולבלות בחיק המשפחה, הכלבים, החתולים ואורחים. האמונה כי אדם צריך לפעול ולהתנהל כאשר ראשו בשמיים ורגליו באדמה היא זו אשר מנחה את דרכה.

שי אירני

מנהל בית בר דרור, כפר סבא

shai

 שי עובד סוציאלי בהכשרתו, בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה וקורס ניהול בכיר מטעם ג'ויינט ישראל ואוניברסיטת ת"א.
בעבר עבד כעו"ס ומנהל יחידה פוסט אישפוזית בפנימייה לילדים ונוער בסיכון, ניהל את פנימיית "בית טף", מעון אביב לאנשים עם מ.ש.ה, ניהול מנהלי הוסטלים וניהול מקצועי בבית אקשטיין. כמו כן הקים בכפר סבא את מעון "נווה בנימין" לדירים אי-שקטים מורכבים החיים בדירות בקהילה. כיום משמש כמנהל מערך הדיור של בר דרור הכולל מעון, שלוחה ודירה. כמו כן מפעיל מגוון תעסוקות לרווחת הדיירים.
שי משמש כקב״ן בשירות מילואים.יחד עם אורית מגדל שלושה ילדים ומתגורר בעמק חפר. נהנה מטיולים ברחבי הארץ ולהיות עם המשפחה. שי מאמין ש"דברים שיוצאים מהלב נכנסים אל הלב"

מאור זהבי

מנהל בית אי"ל לסל, כפר סבא

                                                                                                                                                                     

 

יוסי קליגר

מנהל בית אי"ל שרת, כפר יונה

יוסי 2

יוסי עובד סוציאלי בהכשרתו, בעל תואר שני בתחום, אשר שנים רבות עובד עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים.
הקים את ההוסטל הדתי לאנשים על הרצף האוטיסטי בפתח תקווה וכיום הקים ומנהל את הוסטל בית אי״ל כפר יונה. כמו כן מפעיל תעסוקה לדייריו הבוגרים של ההוסטל.
עד היום משמש קצין נפגעים בצה״ל ומלווה משפחות שכולות ופצועי צה״ל.
עם אביגיל מגדל את ששת ילדהם, רוכב על אופניים, מטייל טיולי שטח ופעיל בתחום הצדקה והעזרה לזולת.
יוסי מאמין בעשייה חיובית, בחיים מאושרים תוך הנאות מהדברים הקטנים.

מיכל גרינברג

מנהלת בית אי"ל הרקפת, כפר יונה

מיכל גרינברג

מיכל, עובדת סוציאלית בהכשרתה. בעלת שנות וותק רבות במקצוע, כולל עבודת שטח כעו"ס ומרכזת עבודה עם קהילה במסגרות דיור עבור אנשים עם צרכים מיוחדים וביצוע אבחונים. בעשר השנים האחרונות עבדה במשרד הרווחה בתפקידים שונים, האחרון שבהם – מפקחת על מסגרות דיור באגף לטיפול באנשים עם מש"ה. בתפקיד זה נחשפה ולמדה להכיר את ארגון "בר דרור – בית אי"ל". מתוך הערכה רבה לארגון ואמונתה כי הלב של העשייה נמצא בשטח, בחרה להצטרף לצוות הניהולי של הארגון.
מיכל נשואה למנחם, ולהם 3 ילדיהם. הם אוהבים לטייל או סתם להתפנק בבית.
מיכל מאמינה ש"אם תעשה טוב יהיה לך טוב" וכי הנתינה היא הטוב ביותר שאפשר לעשות.

עוזיה הלוי

מנהל בית אי"ל החי"ל, כפר סבא

עוזיה החל את דרכו בארגון כעובד סוציאלי, ומשם עבר לנהל את ההוסטל ברחוב החי"ל בכפר סבא. לעוזיה ניסיון רב בעבודה עם צעירים, ואת דרכו המקצועית החל במסגרת בריאות הנפש. בנוסף, עוסק בהנחיית מיניות בריאה להורים, מחנכים, נוער וצעירים, ופעיל במספר מסגרות למניעה וטיפול בפגיעות מיניות.  יחד עם רחלי מגדל את חמשת ילדהם ושניהם פעילים בתחומי עזרה הדדית ופיתוח קהילתי במקום מגוריהם. עוזיה מאמין שתמיד צריך 'לשים את האדם במרכז', כל אדם, כל הזמן